Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 
09-07-2016
Mateusz Mazurek

Nowoczesny sprzęt na pokładzie naszych ambulansów umożliwia monitorowanie pacjentów w każdym stanie zdrowia!

 Najcenniejsze w naszej pracy, jest życie naszych pacjentów, dlatego nasze ambulanse wyposażone są w sprzęt, który pozwala nam na szerokie monitorowanie pacjentów w czasie transportu medycznego i transportu sanitarnego. Nasz sprzęt pozwala na: monitorowanie ekg (3,5,12 odprowadzeń), pomiar saturacji, nieinwazyjny pomiar ciśnienia oraz kapnografię i kapnometrię. Zaawnasowe respiratory Oxylog 2000 pozwalają transportować pacjentów wentylowanych mechanicznie w taki sposób jak na blokach operacyjnych - w trybach IPPV, SIPPV, SIMPV, CPAP. Farmakologia prowadzona jest w sposób ciągły i bardzo dokładny dzięki pompom infuzyjnym Baxter FloGard.

Read More
13-06-2016
Mateusz Mazurek

Zgodnie z decyzją MSWiA nr 353/2016, 354/2016, 355/2016, 356/2016, 357/2016 firma Specjal-Trans S.C. może używać pojazdów jako uprzwyilejowanych w ruchu drogowym w czasie transporu medycznego i sanitarnego. Pozwolenie nadawane jest w szczególnych, potwierdzonych sytuacjach dlatego czujemy się wyróżnieni. Dzięki temu jeszcze bezpieczeniej będziemy mogli świadczyć dla Państwa usługi transportu medycznego w Polsce oraz międzynarodowego transportu medycznego.

Read More
26-08-2015
Mateusz Mazurek

W naszej flocie pojawił się nowy pojazd Citroen Berlingo przystosowany do transportu krwi i materiałów krwiopochodnych - w ambulansie zamontowano skrzynię na cztery lodówki wraz z zasilaniem. Wszystkie lodówki posiadają podwójne systemy monitorowania temperatury zgodnie z RCKIK. Uzupełnieniem pojazdu jest fotel kardiologiczny do transportu osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do współpracy Szpitale, Banki Krwi i Oddziały transplantologii na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Read More
21-06-2015
Mateusz Mazurek

Wychodząc na przeciw naszym klientom wprowadzamy do pracy w transporcie sanitarnym na terenie Wrocławia, Polski i Europy nowy ambulans -Renault Trafic typu P. Usługi transportu medycznego nowym ambulansem będą tańsze, a jakość pozostaje na podobnym poziomie. Ambulans pozwala na transport medyczny pacjentów w pozycji leżącej na noszach komfortowych firmy Stollenwerk lub w pozycji siedzącej na fotelu kardiologicznym Ferno Utila. Na pokładzie ambulansu znajdziemy niezbędny sprzęt do ratowania życia i zdrowia m.in. kardiomonitor Welch Allyn Propaq®, defibrylator AED Sanmaritan 350P, ssak akumulatorowy Weinmann Rescue, respirator transportowy Weinmann Oxylog BW oraz leki i różne materiały medyczne.

Read More
Back to top