Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

TRANSPORT MEDYCZNY

Organizujemy kompletne przewozy chorych (z łóżka do łóżka) specjalistycznymi ambulansami z pływającym łóżkiem w asyście pielęgniarek i lekarzy różnej specjalizacji w pozycji leżącej i siedzącej na terenie Polski i Europy.

 

transport medyczny specjal transFirma Specjal-Trans S.C. oferuje specjalistyczny transport medyczny na terenie całego kraju oraz państw Europy w pozycji leżącej jak i siedzącej. Transport sanitarny wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznych ambulansów przez asyście wykwalifikowanych kierowców, pielęgniarzy, ratowników medycznych a także lekarzy różnych specjalizacji. Usługi wykonywane przez naszą firmę cechuje wysoki profesjonalizm i bezpieczeństwo dla pacjenta. Nasze doświadczenie potwierdzone jest licznymi sukcesami i podziękowaniami ze strony klientów i ich rodzin.

Jak do tej pory udało nam się przetransportować pacjentów m.in. z: Anglii, Szkocji, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Portugalii, Włoch, Sycylii, Grecji, Niemiec, Czech, Ukrainy.

Nasze usługi zamawiane są przez osoby prywatne,  firmy i ubezpieczycieli w całej Europie. Świadczymy również usługi medycznego transportu lotniczego z dowolnego miejsca na Świecie. Dla ośrodków zdrowia proponujemy obsługę transportów POZ krótkich, jak również dalekich.
 

Zespoły wyjazdowe - Rodzaj zespołu i ambulans potrzebny do transportu pacjenta określany jest w oparciu o stan zdrowie chorego i odległość transportu. O wszystko to zadbają nasi konsultanci.

 Specjalnie dla Państwa możemy wykorzystać następujące zespoły:
 

  •     Zespół specjalistyczny - ambulans typu S (w skład, którego wchodzi lekarz, kierowca-ratownik oraz ratownik medyczny);

  •     Zespół paramedyczny - ambulans typu P (w skład, którego wchodzi dwóch ratowników medycznych i kierowca);

  •     Zespół transportowy – w skład, którego wchodzi kierowca i pielęgniarz/pielęgniarka lub ratownik medyczny.

Nasze ambulanse, jako jedyne w Polsce wyposażone są w profesjonalne pływające nosze AirKomfort pozwalające na komfortowy transport pacjentów w każdym stanie zdrowia i na dowolnym dystansie. Posiadamy karetki różnych typów od transportowych po specjalistyczne, co pozwala nam na transport pacjentów z zachowaniem optymalnych kosztów.

Na pokładzie ambulansów znajdziecie Państwo specjalistyczny sprzęt medyczny taki jak: kardiomonitor i defibrylator LifePak 12, respirator Drager Oxylog BW, ssak Weinmann ACCUVAC Rescue, nosze podbierakowe i ortopedyczne, torby medyczne typu R1, etc. dopełnia całości. Wszystko to zapewni bezpieczeństwo transportu.

banner ambulance 4

Podejmujemy się każdego wyzwania - dzięki czemu stanowimy silną markę w Polsce jak również w Europie!

Umowa transportu - polska wersja [DOC] [PDF]

Medical transport contract -  english version [DOC] [PDF]

Transport Vereinbarung - Deutsche Version [DOC] [PDF]

Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

Każdy transport przygotowywany jest indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o raporty medyczne, stan zdrowia pacjenta i wymagany sprzęt medyczny 
jak i załogę do transportu. W związku z czym zapraszamy do kontaktu pod jednym z numerów telefonów lub drogą mailową:


Jerzy mazurek +48 600 939 735
Mateusz Mazurek +48 604 597 853 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Informacje na temat procesu zamówienia transportu znajdą Państwo: tutaj w zakładce jak zamówić ??

 
 
 
Back to top