Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Defibrator i kardiomonitor 

Nowatorska konstrukcja zawiera w jednym, poręcznym aparacie skuteczny defibrylator i wysokiej klasy monitor funkcji życiowych, zgodne z najnowszymi standardami.

Ssak do zastosowań ratunkowych

Rescue ACCUVAC może być stosowany wszędzie i w każdej sytuacji gdy potrzebne jest potrzebne odsysanie pacjenta. Jest odpowiedni zarówno dla odsysania jamy ustnej, nosa i gardła oraz układu oskrzelowego i spuszczenie powietrza (materace dmuchane). Odporny na trudne warunki.

DRAGER OXYLOG BW

Respirator transportowo-karetkowy jest bardzo poręczny i nieskomplikowany, posiada płynną regulacje MV w zakresie 3-20 l/min, przełącznik FREQ w zakresie 12/18 1/min, wbudowany manometr, przełącznik (mikser) mieszania 50% O2 i 100% O2. Model ten uzupełniony jest w system kontroli ciśnienia w drogach oddechowych i charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Pulsoksymetr Euro 50D

Przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) u osób dorosłych, oraz dzieci powyżej 4 roku życia. Urządzenie spełnia swoje funkcje zarówno w szpitalach, przychodniach, medycynie sportowej, jak i w użytku domowym.

typu PSP R1

Torby i plecaki ratownicze zostały przygotowane tak, aby zawierać wszystko co jest potrzebne do ratowania życia i zdrowia w czasie akcji ratowniczych. Znajdziemy w niej pełen wybór materiałów opatrunkowych, butle z tlenem, opatrunki aqua gel na oparzenia, zestawy do intubacji, wkłuć, podawania płynów, itp.

precyzyjne podawanie leków

Stosowane są wszędzie tam, gdzie precyzyjna podaż leków jest podstawowym i niezbędnym elementem leczenia. Producenci kładą nacisk przede wszystkim na wyeliminowanie możliwości błędnego dawkowania i podania leku, zwiększenie precyzji i dokładności urządzeń oraz ułatwienie ich obsługi przez personel medyczny.

Back to top