Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 
13-11-2019
Mateusz Mazurek

Karetki firmy Specjal-Trans podróżują po całym świecie wykonując transport medyczny, transport sanitarny pacjentów. Wszędzie gdzie się pojawimy godnie prezentujemy nas sprzęt na tle innych firm. Na zdjęciu specjalistyczny ambulans VW Crafter AmbulanzMobile Delfis 2 czekający na pacjenta pod niemiecką kliniką.

 

Read More
20-08-2014
Mateusz Mazurek

Udało nam się przetransportować pierwszego pacjenta z terenu Alabanii (Tirany) do Katowic. Pacjent w ciężkim stanie po upadku z dużej wysokości z obrażeniami wielonarządowymi, złamaną żuchwą i kością udową.

WIĘCEJ ...
12-07-2014
Mateusz Mazurek

Firma Specjal-Trans specjalizuje się w międzynarodowym transporcie medycznym pacjentów w każdym stanie z uwzględnieniem pacjentów w stanie ciężkim z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii. Każdy transport przygotowywany jest w oparciu o stan pacjenta dzięki czemu zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjenta.

WIĘCEJ ...
27-12-2013
Jerzy Mazurek

Udało nam się przeprowadzić najcięższy międzynarodowy transport medyczny w czasie którego przejechaliśmy prawie 5000 km naszym ambulansem z pływającym łóżkiem Renault Master. Trasa obejmowała dojazd z Polski do Barcelony, skąd zabieraliśmy pacjenta w ciężkim stanie ogólny - sparaliżowany z wieloma stłuczeniami, oddychający samodzielnie przez rurkę tracheostomijną ze sporadycznymi problemami w oddychaniu (obowiązkowy respirator transportowy). Pacjent musiał być monitorowany przez całą podróż i odsysany.

WIĘCEJ ...
Back to top