Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

OBSŁUGA MEDYCZNA FIRM

W każdej firmie mogą zdarzyć się wypadki przy pracy, zasłabnięcia – sytuacje, na które nie mamy wpływu, dlatego oferujemy Państwu asystę medyczną pielęgniarek i ratowników medycznych w Państwa firmie, którzy zareagują błyskawicznie na każde wezwanie.

W Oczekiwanie na karetkę pogotowia miejskiego wzmaga stres a brak szybkiej pomocy przedmedycznej może nieść za sobą różne skutki. Dlatego proponujemy Państwu punkty medyczne w Państwa firmie, w których nasi wykwalifikowani ratownicy lub lekarze (dowolne zespoły) mogą dyżurować całodobowo lub w godzinach pracy Państwa firmy. Wystarczy tylko przygotowane pomieszczenie a my zapewnimy potrzebny sprzęt medyczny. Oczywiście, możemy również zapewnić Państwu ambulans, który w godzinach dyżurów naszego zespołu będzie gotowy do wyjazdu.


PROPONOWANE PAKIETY USŁUG Każde Państwa zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie. W zależności od ilości pracowników, specyfiki pracy i ilości wypadków lub innych sytuacji zagrożenia życia/zdrowia dopasujemy zespół i wyposażenie potrzebne do świadczenia usług w Państwa firmie. Najczęściej wykorzystywane zespoły:

  • Dyżur ratownika medycznego lub pielęgniarki – w czasie dyżuru na wyłączność posiadają Państwo ratownika medycznego, który zareaguje w każdej sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Na wyposażeniu: torba PSP-R1, butla tlenu 150l.
  • Dyżur paramedyczny - w czasie dyżuru na wyłączność posiadają Państwo dwóch ratownika medycznych. Taki zespół zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy optymalnych kosztach. Na wyposażeniu: Lifepak 12 – defibrylator, kardiomonitor; ssak ręczny lub elektryczny, torba PSP-R1, butla tlenu 150l + 400l; W tym wypadku możemy zapewnić dyżur ambulansu wraz z kierowcą w promieniu do 20 km od firmy (do 15 minut oczekiwania), który wraz z zespołem przewiezie poszkodowanego do najbliższego szpitala – SOR.
  • Dyżur specjalistyczny – najwyższy poziom bezpieczeństwa, nad Państwa pracownikami czuwa zespół w składzie: lekarz i dwóch ratowników medycznych. Lekarz może świadczyć usługi lekarza pierwszego kontaktu. Na wyposażeniu: Lifepak 12 – defibrylator, kardiomonitor; ssak ręczny lub elektryczny, torba PSP-R1, butla tlenu 150l + 400l; W tym wypadku możemy zaproponować ambulans na wyłączność, który wraz z zespołem przewiezie poszkodowanego do najbliższego szpitala – SOR.
  • Ambulans transportowy lub specjalistyczny – możemy zapewnić Państwu ambulans na wyłączność lub dyżur w promieniu do 20 km od Państwa firmy.

KONSULTACJE I AUDYTY OBECNYCH ROZWIĄZAŃ Dzięki naszemu doswiadczeniu w zabezpieczeniach medycznych możemy przeprowadzić audyt Państwa rozwiązań i pomóc w ich doskonaleniu, dzięki czemu będa mogli Państwo poczuć się jeszcze bardziej bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy optymalną ochronę dla Państwa.


 

 

Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

 

W każdej firmie punkt medyczny organizowany jest w inny sposób, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Mateusz Mazurek +48 604 597 853
Jerzy mazurek +48 600 939 735
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
Back to top